Czas pędzi z prędkością światła, a my od 1995 roku nieprzerwanie produkujemy... oświetlenie.

Witamy Was w sklepie internetowym polskiego producenta lamp, żyrandoli i opraw oświetleniowych.

Tak, 26 lat temu powstała nasza firma, która przez ponad dwie i pół dekady nieprzerwanie jest obecna na rynku. Nasze projekty i pomysły na oświetlenie przez te wszystkie lata prezentowaliśmy pod marką Namat, potem Namat - Desing, teraz Lampy-Juszczyk.

Jesteśmy pasjonatami oświetlenia i po wielu latach spędzonych w branży, dzisiaj stawiamy również na inne rozwiązania.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji oświetlenia, kontakty i znajomość zagadnień, pozwoliła nam na przedstawienie Państwu nowego projektu Lampy-Juszczyk. Nasza oferta oświetlenia to pomysły i realizacje nasze, oraz naszych zaprzyjaźnionych częstochowskich manufaktur. Każda lampa tworzona jest ręcznie, z  najwyższej jakości polskich komponentów. Posiadamy linię produkcyjną oraz grono podwykonawców i kooperantów z branży oświetleniowej. Ta współpraca daje nam jeszcze większe możliwości i rozwiązania w projektowaniu i produkcji opraw oświetleniowych.

Projektujemy, produkujemy i docieramy z autorską ofertą do tysięcy wymagających i zadowolonych z naszych lamp Klientów. Oprócz sprzedaży w Polsce, nasza firma od początku istnienia prowadziła również szeroką ekspansję na rynki zagraniczne, z sukcesem docierając do mieszkańców wielu państw Europy.

Braliśmy udział w krajowych i europejskich targach oświetleniowych. Prezentowaliśmy szeroki wachlarz modeli lamp i żyrandoli własnej produkcji, ale zdobywaliśmy też wiedzę o światowych trendach i nowych technikach oprawy światła. Te 26 lat to również inwestycje w urządzenia, które pozwalają nam na wytwarzanie oryginalnych modeli lamp, także tych o bardzo dużych rozmiarach – wielopiętrowych żyrandoli pałacowych. Dzięki naszej polityce produkcyjnej mogliśmy skupić się na własnych pomysłach i nigdy nie musieliśmy importować lamp z państw Dalekiego Wschodu - z tego jesteśmy dumni i to nas wyróżnia.

Zdobywając rynki oświetlenia współpracowaliśmy z wieloma sklepami, galeriami, marketami i innymi odbiorcami, by wreszcie, w 2014 roku uruchomić własny sklep internetowy, w którym właśnie Państwo jesteście.

Oświetlenie oferowane przez Lampy - Juszczyk posiada odpowiednie certyfikaty i atesty, a dbałość o szczegóły i jakość wykonania każdego z modeli to nasz nadrzędny cel.

O nas

Zwis Islla do eleganckiej kuchni R21782 Zwis Islla do eleganckiej kuchni R21782
Producent: LAMPY
Cena: 465,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zwis Islla do eleganckiej jadalni R21781 Zwis Islla do eleganckiej jadalni R21781
Producent: LAMPY
Cena: 465,00 zł
szt.
zobacz więcej
Żyrandol elegancki KALINA ART  3854 Żyrandol elegancki KALINA ART 3854
Producent: LAMPY-JUSZCZYK
Cena: 680,00 zł
szt.
zobacz więcej

W ofercie sklepu znajdziecie: żyrandole nowoczesne, żyrandole świecznikowe i z abażurami, żyrandole loftowe, klasyczne i naszą dumę i specjalność– żyrandole pałacowe. Wśród lamp wiszących i zwisów znajdziecie modele nowoczesne, loftowe, z abażurami i dziecięce.

Specjalizujemy się w projektowaniu lamp sufitowych, które oferujemy w głównych kategoriach: dziecięce i nowoczesne. Kolejne rodzaje to lampy druciane, plafony, kinkiety w różnych seriach stylistycznych, lampki stołowe i lampy podłogowe.

Co nas wyróżnia?

Piękno i funkcjonalność oferowanego oświetlenia.

Dbałość o szczegóły na etapie projektu i produkcji lampy. 

Wysoka jakość obsługi i kontaktu z każdym naszym Klientem.

Jako producenci oświetlenia realizujemy różnego rodzaju zamówienia. Zawsze służymy Państwu radą i naszym doświadczeniem, dzięki czemu udaje nam się – wspólnie z Państwem – urzeczywistniać piękne i czasem szalone pomysły świetlne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oryginalnych, autorskich i czasem nowatorskich lamp i żyrandoli.

Wierzymy, że nasze wyroby znajdą się w grupie ulubionych i najjaśniejszych ozdób w Państwa domach.

Zapraszamy do kontaktu, tel.536 762 776

Zespół Lampy - Juszczyk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl